< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e Energjisë

Ti je ketu : home>Aplikime>Pajisjet e Energjisë

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Transporti i CNG

Teknologji e rrotullimit të ngushtë e aplikuar, strukturë e përsosur dhe e besueshme për funksionimin e sigurisë.

Struktura me përmasa të mëdha, më pak valvola, tuba dhe nyje, dhe më pak rrezik për rrjedhje të gazit.

Pastërtia në dizajn dhe strukturë dhe mirëmbajtja në vend.

Shkarkimi i lehtë i lëngut të mbetjeve.

E pajisur me tuba dhe pajisje shtesë, të lehta për funksionim dhe mirëmbajtje.

Pesha më e ulët e automjetit të tërë, zvogëlimi i punës së traktorit dhe investimi.

  • Përshkrim

  • Specifikimet teknike

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron zgjidhje të plotë për Transportin CNG. Nga cilindrat e vegjël te tubat jumbo, SinoCleansky do të jetë furnizuesi juaj i besueshëm.

Rrëshqitja / rimorkio me tub të hidhur me presion të lartë është një tufë tubash e veçantë që përdoret për ruajtjen dhe transportimin e CNG. Projektimi, prodhimi, inspektimi dhe pranimi i tij duhet të përputhen plotësisht me standardet e mëposhtme: ISO11120, DOT dhe ASME, me raportin e inspektimit (certifikatën) të lëshuar nga BV, LRS, TUV ose palë e tretë ekuivalente ndërkombëtare. Skid / rimorkio jumbo-tub ka meritat e kapacitetit të madh të ruajtjes, efikasitetit të lartë të transportit dhe bartjes së lehtë.

Specifikimet teknike

Trashësia e murit 17.4 mm Lloji popullor për CNG

Nr Model

SCS0825CS-40F-559

SCS0925CS-40F-559

SCS1025CS-40F-559

SCS1125CS-40F-559

SCS1225CS-40F-559

SCS1225CS-20F-559

Sasia e cilindrit

8

9

10

11

12

12

Presioni i punës / MPa

25

25

25

25

25

25

Madhësia e cilindrit / mm

OD559x17.4x10975

OD559x17.4x10975

OD559x17.4x10975

OD559x17.4x10975

OD559 * 17.4 * 10975

OD559 * 17.4 * 5400

Lloji çeliku

4130X

4130X

4130X

4130X

4130X

4130X

Temperaturë pune

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

Pesha e pajisjeve / KG

25752

28721

31490

34259

37028

19632

Vëllimi i ujit / M3

17.68

19.89

22.1

24.31

26.52

12.6

Vëllimi i gazit mbushës / NM3

5569

6265

6961

7657

8353

3969

Pesha totale / KG

29730

33197

36462

39728

42995

22467

Dimensioni i trungut / rimorkios

12192x2438x1400

12192x2438x1890

12192x2438x1890

12192x2438x1890

12192x2438x2000

6058x2438x2000

Lloji i dritës me trashësi muri 14.8 mm për CNG

Nr Model

SCS0825CS-40F-559

SCS0925CS-40F-559

SCS1025CS-40F-559

SCS1125CS-40F-559

SCS1225CS-40F-559

SCS1225CS-20F-559

Sasia e cilindrit

8

9

10

11

12

12

Presioni i punës / MPa

25

25

25

25

25

25

Madhësia e cilindrit / mm

OD559 * 14.8 * 11570

OD559 * 14.8 * 11570

OD559 * 14.8 * 11570

OD559 * 14.8 * 11570

OD559 * 14.8 * 11577

OD559 * 14.8 * 4950

Lloji çeliku

30CrMoLX

30CrMoLX

30CrMoLX

30CrMoLX

30CrMoLX

30CrMoLX

Temperaturë pune

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

 -50-65 ℃

Pesha e pajisjeve / KG

24240

27020

29600

32180

34760

17580

Vëllimi i ujit / M3

19.6

22.05

24.5

26.95

29.4

12.792

Vëllimi i gazit mbushës / NM3

6174

6945

7717

8489

9261

4029

Pesha totale / KG

28650

31981

35112

38243

41375

20480

Dimensioni i trungut / rimorkios

12192x2438x1400
(trung)

12192x2438x1890
(trung)

12192x2438x1890
(trung)

12192x2438x1890
(trung)

12192x2438x2000
(trung)

6058x2438x2000
(trung)

Vërejtje: 1. Të dhënat e mbushjes së vëllimit të gazit, peshës së ngarkesës dhe peshës totale bazohen në CNG.

               2. Specifikimet e mësipërme janë vetëm për llojet tona tipike. Parametrat dhe vizatimet teknike më të sakta dhe të hollësishme janë në dispozicion sipas kërkesës.

NA KONTAKTONI