< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e Energjisë

Ti je ketu : home>Aplikime>Pajisjet e Energjisë

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +
  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Hidrogjeni njihet si një burim i pastër i energjisë dhe po del si një burim i energjisë me karbon të ulët dhe me karbon zero. Sot, përdorimi i energjisë së hidrogjenit ka bërë një përparim të madh. Automjetet me hidrogjen mbështeten në karburantin e hidrogjenit dhe baterinë e karburantit të hidrogjenit për të funksionuar si një mjet i rëndësishëm i sistemeve të energjisë së hidrogjenit.

Sinocleansky mund të ofrojë zgjidhje teknike për ruajtjen dhe transportimin e hidrogjenit.

Kaskada e magazinimit H2

Tipi

Presioni i punës (MPa)

Kapaciteti i ujit (M3)

Pesha neto (kg)

Mbushja e mesme

Materiali i cilindrit

Numri i cilindrit

SCS8840-559-4-H2

25

8.84

11920

H2

4130X

4

Enë / rimorkio me trung hidrogjeni

Kryesisht 20mpa, 8 tuba, 9 tuba, 10 tuba, 11 tuba ose 12 vaska, lloji i bërë me porosi është në dispozicion. Të gjitha produktet janë me raportin e provës së palës së tretë.

NA KONTAKTONI