< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e Energjisë

Ti je ketu : home>Aplikime>Pajisjet e Energjisë

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

LNG

Impianti Mini LNG: i personalizuar për ju me teknologji unike MRC

Magazinimi, transporti dhe ri-ri-ruajtja e LNG-së

Zgjidhje e inxhinieruar për LNG

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Pekin SinoCleansky Technologies Corp është e specializuar në industrinë e Gazit Natyror për LNG & CNG. Për LNG, ai përfshin Mini Impiantin e LNG-së, Ruajtjen e Vogël të LNG-së, Transportin dhe Rivendosjen. SinoCleansky gëzon përparësi në zgjidhjen me një ndalesë me produktin, teknologjinë dhe shërbimin të cilat janë të certifikuara ndërkombëtarisht.

 I. Fabrika Mini LNG e SinoCleansky

SinoCleansky ka patentuar teknologjinë thelbësore dhe posedon paketën e plotë të procesit MRC për Mini LNG Plant. Të gjitha pajisjet e impiantit LNG janë montuar në trung dhe janë të dizajnuara modulare. SinoCleansky ofron zgjidhjen e bërë për ju për projektin. Më e rëndësishmja, SinoCleansky ka platformën e parë dhe të vetme të provës MLNG të montuar në Skid në Kinë dhe mund të testojë të gjitha pajisjet në mënyrë dinamike dhe të trajnojë inxhinierët tuaj para dorëzimit.

 II Zgjidhje të Inxhinierisë SinoCleansky: 

Për klientët profesionistë të Mini LNG, stacionit satelitor LCNG, rigazifikimit të LNG etj., 

SinoCleanky merr përvojën e saj industriale dhe ekspertizën e teknologjisë për të ofruar zgjidhje teknike të shkëlqyera të personalizuara. 

 Procesi i rikasifikimit të rikasifikimit të grupit të cilindrave LNG

Procesi i rikasifikimit të LNG-së

Rrëshqitja e rigasifikimit të LNG me procesin e rimorkios

Procesi i rrëshqitjes së karburantit të automjeteve L-CNG

Procesi i stacionit standard të rigazifikimit të LNG

Rrëshqitjet e pompës LNG

Lëvizjet e pompës L-CNG

Rigasifikimi dhe rregullimi i rrëshqitjes së GNL (përfshijnë matjen dhe aromatimin)

 III Anije LNG SinoCleansky

SinoCleansky gëzon përparësi të madhe në Transporti dhe pajisjet e magazinimit LNG, përfshirë cilindrin, rezervuarin, kontejnerin dhe cisternën e kamionit. Ju gjithmonë mund t'i drejtoheni SinoCleansky për anije të ndryshme në të gjithë zinxhirin e furnizimit me GLN. Veçanërisht si vijon:

 Kontejner LNG T75 ISO Tank;

Rezervuarët ISO SinoCleansky prodhohen sipas standardit EN13530, ASME, me certifikatën e Regjistrit të Lloyd. Tanket ISO T75 për madhësinë e popullarizuar LNG 40ft dhe 20ft. Rezervuari ISO SinoCleansky ka një performancë të mirë izoluese për të siguruar humbje më të ulët gjatë transportit. 

NA KONTAKTONI