+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Shkrime

Të gjitha kategoritë

Ngjarje

Ti je ketu : home>Rreth nesh>Lajme dhe ngjarje>Ngjarje

Rreth nesh

Produkte

 • 2019-11-09
  Sinocleansky sponsorët

  Pekin SinoCleansky Technologies Corp do të sponsorizojë dhe ekspozojë konferencën e gazrave industriale Gasworld 2019 MENA në 9-11 Dhjetor.

 • 2019-09-11
  Sinocleansky në LNG Bali Forum

  Sinocleansky sponsorizon LNG Bali Forum në 10-13 Shtator në Bali Indonezi. Për klientët profesionistë të stacionit satelitor Mini LNG LCNG dhe etj SinoCleanky merr përvojën e saj industriale për të siguruar ...

 • 2019-08-05
  Sinocleansky fiton një përgjigje të mirë nga ekspozita e gazit Indonezi

  Faleminderit për mbështetjen e të gjithë klientëve Sinocleansky fiton përgjigje të mirë nga ekspozita e gazit Indonesia në Xhakartë nga 31 korriku deri më 02 gusht 2019.