+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Duke luftuar me zjarrin

Ti je ketu : home>Aplikime>Duke luftuar me zjarrin

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Duke luftuar me zjarrin

Fire fighting is critical to people life and property, which SinoCleansky understands well. We get certifications from LRS, SGS, BV, TUV for the full range of SinoCleansky high pressure CO2 steel cylinder, FM200/NOVEC1230 welded cylinder and SCBA cylinder for firefighting, and can match your demand on both land and marine fire protection system.

 • Cilindri CO2

  SinoCleansky Firefighting Series Gas Cylinder covers CO2 Cylinder, FM200/NOVEC1230 Cylinder and SCBA Cylinder.Sinocleansky can supply CO2 cylinders with TPED certification, with the....

 • Cilindër FM200 / NOVEC1230

  SinoCleansky Firefighting Series Gas Cylinder covers CO2 Cylinder, FM200/NOVEC1230 Cylinder and SCBA Cylinder.Welded FM200 and NOVEC1230 cylinders have the Përparësitë....

 • Përdor Detare cilindër zjarri

  SinoCleansky Firefighting Series Gas Cylinder covers CO2 Cylinder, FM200/NOVEC1230 Cylinder and SCBA Cylinder.Sinocleansky can supply CO2 cylinders with TPED certification, as well as CO2 cylinders with....

 • SCBA (Aparatet e frymëmarrjes me vetvete)

  SinoCleansky Firefighting Series Gas Cylinder covers CO2 Cylinder, FM200/NOVEC1230 Cylinder and SCBA Cylinder.The composite cylinders are made by aluminum liner fully wrapped with carbon....