< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Duke luftuar me zjarrin

Ti je ketu : home>Aplikime>Duke luftuar me zjarrin

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindri CO2

Prodhimi std: GB5099, ISO9809, EN ISO9809 (TPED)

Kapaciteti i ujit: 67.5L / 68L / 80L

Presioni i punës: 15Mpa, 20Mpa, 30Mpa

Diametri i jashtëm: 267 mm

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i gazit i Serive të Zjarrfikjes SinoCleansky mbulon cilindrin CO2, cilindrin FM200 / NOVEC1230 dhe cilindrin SCBA.

Sinocleansky mund të furnizojë cilindra CO2 me çertifikim TPED, me madhësinë më të popullarizuar, 67.5L 150bar, dhe gjithashtu cilindrin e nivelit të lartë 80L 200bar, madje 300bar.

Specifikimet teknike

Llojet tipike për cilindrin CO2

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB5099

WZA267-15-68L / 67.5L

267 mm

67.5 L / 68 L

15 Mpa

EN ISO9809

OD267-15-68L / 67.5L

267 mm

67.5 L / 68 L

15 Mpa

EN ISO9809

OD267-20-68L

267 mm

68 L

20 Mpa

EN ISO9809

OD267-30-68L

267 mm

68L

30 Mpa

EN ISO9809

OD267-20-80L

267 mm

80L

20 Mpa

EN ISO9809

OD267-30-80L

267 mm

80L

30 Mpa


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.  

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike dhe raportin e provës TUV për aprovimin e TPED, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për cilindrat e këtij lloji?

  Ne kemi cilindrin i cili është produkt i nivelit të lartë me raportin e provës së palës së tretë. Dhe për disa lloje cilindrash, presioni i punës mund të jetë 300bar, gjë që lejon që cilindrat të ngarkojnë më shumë gazra.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, në tregun evropian, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft me paletë.

NA KONTAKTONI