< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Duke luftuar me zjarrin

Ti je ketu : home>Aplikime>Duke luftuar me zjarrin

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër FM200 / NOVEC1230

Prodhimi std: EN13322, DOT-4BW

Diametri i jashtëm: 228 mm - 462 mm etj

Kapaciteti i ujit: 16L - 240L

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i gazit i Serive të Zjarrfikjes SinoCleansky mbulon cilindrin CO2, cilindrin FM200 / NOVEC1230 dhe cilindrin SCBA.

Cilindrat e salduar FM200 dhe NOVEC1230 kanë avantazhet e sigurisë, vulosjes së lehtë, vulosjes së qartë, lartësisë së qëndrueshme dhe pamjes elegante.

Specifikimet teknike

Llojet tipike për cilindrin FM200 / NOVEC1230

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN13322

EN228.6-16.6L-42bar

228.6 mm

16.6 L

42 bar

EN13322

EN324-52L-42bar

324 mm

52 L

42 bar

EN13322

EN450-240L-42 bar

450 mm

240 L

42 bar

DOT4BW

OD406-52L-500PSI

406 mm

52 L

500 psi

DOT4BW

OD406-106L-500PSI

406 mm

106 L

500 psi

DOT4BW

OD406-180L-500PSI

406 mm

180 L

500 psi


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike dhe raportin e provës TUV për aprovimin e TPED, etj.

Raporti i referencës:  

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për cilindrat e këtij lloji?

  Ne kemi cilindrin i cili është produkt i nivelit të lartë me raportin e provës së palës së tretë.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft me paletë.

NA KONTAKTONI