< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Duke luftuar me zjarrin

Ti je ketu : home>Aplikime>Duke luftuar me zjarrin

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Përdor Detare cilindër zjarri

Prodhimi std: EN ISO9809 (TPED)

Kapaciteti i ujit: 67.5L / 68L / 80L

Presioni i punës: 15Mpa, 20Mpa, 30Mpa

Diametri i jashtëm: 267 mm

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i gazit i Serive të Zjarrfikjes SinoCleansky mbulon cilindrin CO2, cilindrin FM200 / NOVEC1230 dhe cilindrin SCBA.

Sinocleansky mund të furnizojë cilindra CO2 me çertifikim TPED, si dhe cilindra CO2 me Lloyd's Marine Certification. Ne mund të përputhemi me kërkesën tuaj si në sistemin tokësor ashtu edhe në sistemin e mbrojtjes nga zjarri detar.

Specifikimet teknike

Llojet tipike për cilindrin CO2

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN ISO9809

OD267-15-68L / 67.5L

267 mm

67.5 L / 68 L

15 Mpa

EN ISO9809

OD267-20-68L

267 mm

68 L

20 Mpa

EN ISO9809

OD267-30-68L

267 mm

68L

30 Mpa

EN ISO9809

OD267-20-80L

267 mm

80L

20 Mpa

EN ISO9809

OD267-30-80L

267 mm

80L

30 Mpa


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike dhe raportin e provës TUV për aprovimin e TPED, etj.

Certifikata e referencës CSC:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për cilindrat e këtij lloji?

  Ne kemi cilindrin i cili është produkt i nivelit të lartë me raportin e provës së palës së tretë. Dhe për disa lloje cilindrash, presioni i punës mund të jetë 300bar, gjë që lejon që cilindrat të ngarkojnë më shumë gazra.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, në tregun evropian, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft me paletë.

NA KONTAKTONI