< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Duke luftuar me zjarrin

Ti je ketu : home>Aplikime>Duke luftuar me zjarrin

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

SCBA (Aparatet e frymëmarrjes me vetvete)

Standardi i Prodhimit: EN12245, DOT dhe GB28053.

Diametri i jashtëm: 109 mm, 139 mm, 157 mm, etj.

Kapaciteti i ujit: 2.0L-12L

Presioni i punës: 300bar

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i gazit i Serive të Zjarrfikjes SinoCleansky mbulon cilindrin CO2, cilindrin FM200 / NOVEC1230 dhe cilindrin SCBA.

Cilindrat e përbërë janë bërë nga shtresa alumini e mbështjellë plotësisht me fibra karboni, të cilat janë të lehta dhe të përshtatshme në mënyrë ideale për t'u përdorur si aparate frymëmarrjeje të mbyllura të zjarrfikësve (SCBA).

Specifikimet teknike

Llojet tipike për cilindrin SCBA

standard

Tipi

EN12245

EN4.7L-30MPA

EN12245

EN6.8L-30MPA

EN12245

EN9.0L-30MPA

DOT

DOT4.7L-4500PSI

DOT

DOT6.8L-4500PSI

DOT

DOT9.0L-4500PSI

GB28053

6.8L-30MPA

GB28053

9L-30MPA

GB28053

12L-30MPA


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të paketohen me kuti plastike dhe kartoni. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës së palës së tretë etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për cilindrat e këtij lloji?

  Ne kemi cilindrin i cili është produkt i nivelit të lartë me raportin e provës së palës së tretë. Lloji popullor 6.8L 300bar dhe 9.0L 300bar.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindri do të jetë i mbushur mirë me kuti kartoni dhe me paleta.

NA KONTAKTONI