< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Duke luftuar me zjarrin

Ti je ketu : home>Aplikime>Duke luftuar me zjarrin

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

SINO1230 Lëngu i Mbrojtjes nga Zjarri

Njerëzit: Një diferencë më e madhe e sigurisë mbron njerëzit.

Operacionet: Nuk ka dëmtim të pajisjeve elektronike ose të dhënave të ruajtura në të.

Pasuri të vlefshme: I sigurt për arkivat e letrës, dokumentet historike, veprat artistike të paçmuara dhe antikitetet.

Planeti: Potencial shumë i ulët i ngrohjes globale dhe asnjë ndikim në shtresën e ozonit.

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

                                  SINO 1230

(Lëngu i mbrojtjes nga zjarri Hexanone i perforuar)

图片 3


Prezantimi

Emri i plotë kimik për këtë përbërje është dodecafluoro-2-metilpentan-3-one. Nomenklatura e saj ASHRAE - mënyra se si përcaktohet në standardet e agjentëve të pastër NFPA dhe ISO 14520 - është FK-5-1-12.

Një diferencë e madhe e sigurisë dhe një profil i shkëlqyeshëm mjedisor.

• Potenciali zero i zbrazjes së ozonit

• 5 ditë jetëgjatësi atmosferike

• Potenciali i ngrohjes globale <1

• Diferencë e madhe e sigurisë për hapësirat e zëna

Aplikime tipike

• dhomat anekoike

• Qendrat e të dhënave / Dhomat e serverave / Laboratorët

• Anije detare

• Ruajtja e të dhënave mjekësore

• Ushtarak

• Muzetë dhe arkivat

• Dhoma vaji dhe gazi / Pikturë

• Transporti

• Telekomunikacioni

• Gjenerimi dhe ruajtja e energjisë

Indeksi i Cilësisë

 

Artikulli i inspektimit

Indeksi Teknik

Produkt i Kualifikuar

Produkt Superior

Pastërtia,%,

99.7

99.9

Aciditeti, (SI HCI),%, ≤

3x10-4

3x10-4

Përmbajtja e ujit,%,

10x10-4

5x10-4

Mbetje jo e paqëndrueshme,%, ≤

0.01

Lënda e pezulluar ose sedimentet

Asnje

Shuarja e përqendrimit /% (V / V)

4.5

 

图片 4

Toksiciteti akut oral  

LD50> 5000 (mg / kg)

Irritimi akut i lëkurës / Corr

Asnjë Stimulim

Acarim akut i syve / Corr

Asnjë Stimulim

Paketa & Transporti & Dorëzimi

    Për kohën e dorëzimit: Ne kemi mallra ekzistues në linjë prodhimi dhe në depo, në çdo kohë mund të urdhërojë.

Kujdes: Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me shiun në paketimin e jashtëm; shmangni rrezet e diellit.

Paketimi: 200 kg / 300 kg në një daulle, pastaj 4 drums në një paletë.

Transporti: Paketimi në paleta transportimi nga deti është zgjedhja më e mirë.

微 信 图片 _20201119155609

NA KONTAKTONI