+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Kompresor gazi

SinoCleansky’s compressors have widely applications in many fields, such as: hydrogen, high purity gases, industrial gases etc. We have set up and implement strict quality control system. Qualified products and professional service help us gain a good reputation among customers. We constantly strive to design and develop safer and more energy efficient products, as well as to provide more valuable service to our customers.

  • Kompresori i diafragmës

    Kompresorët e SinoCleansky kanë gjerësisht aplikime në shumë fusha, siç janë: hidrogjeni, gazrat me pastërti të lartë, gazrat industrialë etj. Ne kemi ngritur dhe implementuar një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë ....