+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kompresor Diafragmë seri 2D130H

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

Shtypje e lartë

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresor i diafragmës seri 2D130H

Përfshin llojin H të kokës me katër filma me një fazë dhe llojin H të kokës me katër filma me dy faza
Presion deri në 25MPa
Rrjedha ndryshon nga presioni i marrjes
Fuqia deri në 90Kw


Specifikimet teknike
Lloji i bërë me porosi bazuar në kërkesën e detajuar.

Produkt

Seriale

Model

kapacitet

Nm3/h

Thithje

Presion

MAP

shkarkim

Presion

MP

Shpejtësi

rpm

Fuqija

KW

Uji i ftohjes

Shkalla e rrjedhjes m3 / h

Dimensioni i përgjithshëm

(L × W × H) mm

peshë

ton

2D130H

2D130H10-50

200 300 ~

0.1 0.2 ~

5.0

360

75

≤6.0

4200 2200 × × 2300

9.0

2D130H15

160 2800 ~

0 1.2 ~

1.5

360

45 75 ~

≤6.0

3500 2200 × × 1900

8.0

2D130H15-30

70 300 ~

0 0.3 ~

3.0

360

45 55 ~

≤4.5

3500 2200 × × 1900

8.0

2D130H20-60

60 320 ~

0 0.45 ~

6.0

360

55

≤4.5

3500 2200 × × 1900

8.0

2D130H30-60

100 540 ~

0.2 1.3 ~

6.0

360

55

≤4.5

3500 2200 × × 1900

8.0

2D130H60-200

90 320 ~

0.35 1.4 ~

20.0

360

55

≤4.5

3500 2200 × × 1900

8.0

2D130H50-110-250

100 220 ~

0.2 0.55 ~

25.0

360

75

≤6.0

3500 2200 × × 1900

8.0


Packaging & Shipping

Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje.

FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI