+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kompresor Diafragmë seri D044

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

Shtypje e lartë

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresor Diafragmë seri D044

Përfshin fazën e vetme Z, llojin dhe dy fazat

Kompresimi i tipit L

Presion deri në 100Mpa

Rrjedha ndryshon nga presioni i marrjes

Pluhur deri në 2.2KW


Specifikimet teknike
Ctip i prodhuar nga ustom bazuar në kërkesë të hollësishme.

Produkt

Seriale

Model

kapacitet

Nm3/h

Thithje

Presion

MAP

shkarkim

Presion

MP

Shpejtësi

rpm

Fuqija

KW

Uji i ftohjes

Shkalla e rrjedhjes m3 / h

Dimensioni i përgjithshëm

(L × W × H) mm

peshë

ton

D044L

D044L25-100

1.0 4.0 ~

0.05 0.5 ~

10.0

430

1.5

≤0.1

850 540 × × 900

0.38

D044L30-160

1.2 2.5 ~

0.14 0.4 ~

16.0

400

1.5

≤0.1

850 540 × × 900

0.38

D044L160-500

1 3.5 ~

0.9 3.5 ~

50.0

400

1.5

≤0.1

850 540 × × 900

0.38

GJ044Z

D044Z10

1.5 15 ~

0 0.8 ~

1.0

400

1.1 1.5 ~

≤0.1

850 540 × × 900

0.3

D044Z20

0.8 15 ~

0 1.5 ~

1.0 2.0 ~

400

1.1 1.5 ~

≤0.1

850 540 × × 900

0.3

D044Z120

1.5 16 ~

1 10 ~

12.0

400

1.1 1.5 ~

≤0.1

850 540 × × 900

0.3

D044Z160

1.8 22 ~

1.2 14 ~

16.0

400

1.1 1.5 ~

≤0.1

850 540 × × 900

0.3

D044Z400

1.8 16 ~

4 35 ~

40.0

400

1.5

≤0.1

850 540 × × 900

0.3

D044Z500

1.8 16 ~

5 45 ~

50.0

400

1.5

≤0.1

850 540 × × 900

0.3Packaging & Shipping

Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje.

FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI