+ XNUMX-XNUMX-XNUMX
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Resource Center Careers Blog

Të gjitha kategoritë

Gas Compressor

Ti je ketu : home>Produkte>Gas Compressor

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Beijing, P. R. China. Post Code:XNUMX

Telefon:

+ XNUMX-XNUMX-XNUMX

Email:

[email mbrojtur] View More +

Kompresor Diafragmë seri D060

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

High Pressure

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresor Diafragmë seri D060

Including single Z L type and two stage compression L type

Pressure up to XNUMXMP

Rrjedha ndryshon nga presioni i marrjes

Fuqia deri në 4.0kW

Specifikimet teknike
Ctip i prodhuar nga ustom bazuar në kërkesë të hollësishme.

Produkt

Seriale

Model

kapacitet

Nm3/h

Thithje

Presion

MAP

Discharge

Presion

MP

Shpejtësi

rpm

Fuqija

KW

Cooling water

Flow-rate mXNUMX/h

Dimensioni i përgjithshëm

(L×W×H) mm

peshë

ton

DXNUMXZ

DXNUMXZXNUMX

3 40 ~

0 0.8 ~

1.0

430

1.1 2.2 ~

≤0.2

XNUMX×XNUMX×XNUMX

0.4

DXNUMXZXNUMX

3 40 ~

0.05 1.2 ~

1.5

430

1.1 2.2 ~

≤0.2

XNUMX×XNUMX×XNUMX

0.4

D060L

DXNUMXLXNUMX-XNUMX

3 5 ~

0.2 0.4 ~

16.0

400

3 4 ~

≤0.3

XNUMX×XNUMX×XNUMX

0.5

DXNUMXLXNUMX-XNUMX

4 7 ~

0.4 0.8 ~

16.0

400

3 4 ~

≤0.3

XNUMX×XNUMX×XNUMX

0.5

DXNUMXLXNUMX-XNUMX

4 8 ~

0.4 1.0 ~

20.0

400

3 4 ~

≤0.3

1050 560 × × 1100

0.5

D060L60-250

3.5 7.5 ~

0.5 1.2 ~

25.0

400

3 4 ~

≤0.3

1050 560 × × 1100

0.5


Packaging & Shipping

Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje.

FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI