+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kompresor Diafragmë seri D210H

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

Shtypje e lartë

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresor Diafragmë seri D210H

Përfshirë Z, L, V me një fazë të ngjeshjes, L, tip V

Presion deri në 150MPa

Rrjedha ndryshon nga presioni i marrjes

Fuqia deri në 280Kw

Specifikimet teknike
Ctip i prodhuar nga ustom bazuar në kërkesë të hollësishme.

Produkt

Seriale

Model

kapacitet

Nm3/h

Thithje

Presion

MPa

shkarkim

Presion

MPa

Shpejtësi

rpm

Fuqija

kW

Uji i ftohjes

Shkalla e rrjedhjes

m3 / h

Dimensioni i përgjithshëm

(L × W × H)

mm

peshë

ton

D210H

D2116H70-220

350 1000 ~

0.7 1.9 ~

22.0

363

<185

16.0

4370 4200 × × 2100

25.0

D2116H70-450

380 620 ~

1.0 1.5 ~

45

363

<185

16.0

4370 4200 × × 2100

25.0

D2116H450

500 3100 ~

5.0 20.0 ~

45

363

<220

18.0

4370 4200 × × 2100

25.0


Packaging & Shipping

Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje.

FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI