+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kompresor i diafragmës për fluor

Për Fluorin

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresori i Diafragmës SinoCleansky është shumë i përdorur për Kompresorin e Diafragmës për Fluorin me shumë raste të suksesshme. SinoCleansky ofron shërbim të bërë me porosi për kompresorin, thjesht tregoni shpejtësinë e rrjedhës së gazit, presionin e hyrjes, presionin e daljes, atëherë SinoCleansky mund të sigurojë propozimin e detajuar teknik. 

Specifikimet teknike
Lloji i bërë me porosi bazuar në kërkesën e detajuar.


Packaging & Shipping

Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje.

FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI