+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kompresor i diafragmës për gazra industriale me presion të lartë

Për Gazrat Industrial

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

Shtypje e lartë

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresori i diafragmës SinoCleansky është i njohur për kompresorin e diafragmës për gazrat industriale me presion të lartë

Kompresori i diafragmës SinoCleansky është popullor që përdoret për Hidrogjen, Oksigjen Mjekësor, Gaz me Pastërti të Lartë (përfshirë gazin elektronik), Gaz specialiteti, Gaz toksik, Gaz i rrallë, etj.

Dhe kompresori i diafragmës ka një gamë të madhe të aplikimit, të tilla si aplikime me presion të lartë, energji hidrogjeni, CO2 të ushqimit, fluor kimik, etj.


Specifikimet teknike
Lloji i bërë me porosi bazuar në kërkesën e detajuar.


Packaging & Shipping

   Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje.

FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI