+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Kompresor gazi

Ti je ketu : home>Produkte>Kompresor gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kompresor i diafragmës për energjinë e hidrogjenit

Për hidrogjenin

Besueshmëri e lartë

Mirëmbajtje e ulët

Pastërti e lartë

I ngushtë për rrjedhje

Shtypje e lartë

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kompresori i Diafragmës SinoCleansky është shumë i përdorur për Energjinë e Hidrogjenit me shumë raste të suksesshme. Presioni mund të jetë 22mpa, 25mpa, 45mpa, madje deri në 75mpa dhe 100mpa.

SinoCleansky ofron shërbim të bërë me porosi për kompresorin, thjesht tregoni shpejtësinë e rrjedhës së gazit, presionin e hyrjes, presionin e daljes, atëherë SinoCleansky mund të sigurojë propozimin e detajuar teknik.

Karakteristike:

Range Diapazon i gjerë i presionit të marrjes, i përshtatshëm për stacionet e karburantit të hidrogjenit pa prodhim hidrogjeni;

Sistemi i integruar i kompresorit është i përsosur, të gjitha ndërfaqet janë të rregulluara në mënyrë uniforme, të lehta për tu instaluar;

Sistemi i ftohjes është perfekt për të siguruar performancën dhe jetën e kompresorit;

Sistemi hidraulik i kompresorit përdor një valvul rregullues automatik, i cili harxhon pak energji dhe kursen energji dhe miqësor me mjedisin;

Shkarkimi automatik, fillimi dhe ndalimi automatik për telekomandë;

Shpejtësi e arsyeshme, funksionim i qëndrueshëm i kompresorit dhe zhurmë e ulët;

E pajisur me pajisje ngritëse për mirëmbajtje të lehtë të kompresorit.

Specifikimet teknike
Lloji i bërë me porosi bazuar në kërkesën e detajuar.


Packaging & Shipping

Kompresori do të dorëzohet me kuti druri për mbrojtje. 


FAQ
 • 01
  Si të konfirmoni llojin e kompresorit?

  Ne duhet të dimë gazin, shpejtësinë e rrjedhës, presionin e hyrjes dhe presionin e daljes.

 • 02
  Po pjesët e këmbimit?

  Ne ofrojmë një grup të pjesëve të këmbimit së bashku me kompresor.

NA KONTAKTONI