+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e Trajtimit të Gazit

Ti je ketu : home>Produkte>Pajisjet e Trajtimit të Gazit

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Përzierës gazi

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguron përzierësin e gazit të bërë me porosi, për të tilla si argoni i lëngët, LCO2 etj.

Këtu është një lloj referimi:

Emri: Kabineti i raportit të përzierjes së gazit

Lloji JO. 8305M-1

Specifikimet: Presioni i hyrjes: 0.6-1.2Mpa,

Presioni i daljes: 0.2-0.6Mpa

Maks. Rrjedhja e daljes: 56m3 / h.

Raporti i saktësisë: ± 0.5%

Diapazoni i racionit: 0-30% i rregullueshëm.

Rezervuari i magazinimit: 230L

Ekran proporcion: Ekran dixhital

(CO2 instrumente analitikë të linjës larg infra të kuqe 0-30% të rregullueshme).

Modaliteti i kontrollit: Automatik një copë,

Lloji i alarmit: Alarmi i zërit dhe dritës.

Furnizimi me energji elektrike: 220V 50Hz

Dalja dhe hyrja e ajrit: valvula topi 3/4 (ose fllanxha)

Instaloni një analizues të gazit.

Instaloni dy rregullatorë të presionit të gazit, në mënyrë që të siguroni presionin e qëndrueshëm të gazit

Më shumë specifikime sipas fletës sonë të të dhënave teknike të mbyllura.


NA KONTAKTONI