+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e gazrave me pastërti të lartë

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet e gazrave me pastërti të lartë

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Pajisjet e gazrave me pastërti të lartë

Sinocleansky provides the high-end gas equipment for the High Purity Gases. The gas purity is higher than 99.999%, and especially for the Helium, Hytrogen, SF6 and others. We supply the aluminum cylinder, and the Y-cylinder with large capacity.

  • Aluminum Cylinder

    SinoCleansky provide broadest range of high-performance Aluminum cylinders that can be used for many kinds of gases....

  • Y-Cylinder

    Sinocleansky siguron ton-Y (Y-cilindër) për gazra me pastërti të lartë, të tilla si SF6, N2, NF3, etj. Cilindrat përdoren gjithashtu gjerësisht për gazrat elektronikë. Me teknologji të lartë, Sinocleansky Y-ton ka marrë TPED ...