< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e gazrave me pastërti të lartë

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet e gazrave me pastërti të lartë

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Y-cilindër

Për gazrat me pastërti të lartë, gazrat elektronikë.

Për HCL, CL2, SF6, NF3, N2O, Ai, N2, etj.

Sipas standardit ISO11120, DOT dhe GB.

Me çertifikatë TPED.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Sinocleansky siguron cilindrin Y për gazrat me pastërti të lartë, të tilla si SF6, N2, NF3, etj. Cilindrat përdoren gjerësisht edhe për gazrat elektronikë. Me teknologji të lartë, Sinocleansky Y-ton ka marrë miratimin TPED dhe është prodhuar sipas standardeve ISO11120, DOT dhe GB.

Specifikimet teknike

Diametri i jashtëm 610 mm, me certifikatë ISO11120, TPED, GB

Artikull

Data

Artikull

Data

Presioni punës

16.6 Mpa

Mbushja e mesme

N2,He,SiH4,SF6,NF3,N2O,CL2,HCL,group1,group2,group5,group7(ISO11114-1:2012)

Kapaciteti i ujit

440L

470L

520L

Gjatësia e cilindrit

2120 mm

2235 mm

2428 mm

Diametri i jashtëm 850 mm, me çertifikatë DOT TPED, GB

Artikull

Data

Artikull

Data

Presioni punës

16.6 Mpa

Mbushja e mesme

HCL, CL2, etj.

Kapaciteti i ujit

880 L

Gjatësia e cilindrit

2270 mm


Packaging & Shipping

Y-ton mund të dorëzohet me paletë, ose të lirshme në enë.  

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me pastërtinë e gazit?

  Muri i brendshëm i cilindrave tanë trajtohet përmes bluarjes. Pra, cilindrat mund të përdoren për 99.999% gaz të pastërtisë së lartë.

 • 02
  A i furnizoni valvulat?

  Kjo bazohet në kërkesën e klientit. Llojet tona normale të valvulave janë CGA330 dhe CGA712.

 • 03
  A e furnizoni ton me pastërti të lartë SF6?

  Kjo bazohet në sasinë dhe projektin. Do detaj vetëm email: [email mbrojtur]

NA KONTAKTONI