+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Tub HP, Skid dhe Rimorkio HP Jumbo

Ti je ketu : home>Produkte>Tub HP, Skid dhe Rimorkio HP Jumbo

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Tub HP, Skid dhe Rimorkio HP Jumbo

High pressure jumbo-tube skid/trailer is one special tube-bundle being used for storing and transporting high pressure gases. Its design, manufacture, inspection and acceptance should fully accord with the following standards: ISO11120, DOT and ASME, with inspection report (certificate) issued by BV, LRS, TUV or equivalent international third-party. The jumbo-tube skid/trailer has the merits of large storage capacity, high transportation efficiency and easy conveyance.

 • Cilindër xhupi

  Cilindra xhumbo me presion të lartë përdoren gjerësisht në ruajtjen e gazit industrial, stacionin CNG, transportin, fabrikën e gjenerimit të energjisë, fabrikën industriale, etj. Kjo do të zvogëlojë humbjen e presionit dhe rrjedhjen për shkak të transportit në distanca të gjata, më shumë kursim të energjisë….

 • Kaskada e cilindrave Jumbo

  Produktet përdoren gjerësisht për ruajtje të palëvizshme në tokë, dhe mund të jenë të dizajnuara në bazë të kërkesës së detajuar të klientëve, dhe gamë e gjerë e mbushjes së mesme përfshijnë CNG dhe gazra të ndryshëm industrialë si Argon, Azoti, Helium, Hidrogjen, Gaz i Pastruar etj ...

 • Kontejner i trungut Jumbo Tube

  Produktet janë përdorur gjerësisht për ruajtje stacionare tokësore dhe transportin intermodal ...

 • Rimorkio Tube Jumbo

  Produktet përdoren gjerësisht për CNG dhe gazra të ndryshëm industrialë si Argon, Azoti, Helium, Hidrogjen, Gaz i Pastruar etj, me përparësi për transportin intermodal. Ajo ka meritat e kapacitetit të madh të ruajtjes, efikasitetit të lartë të transportit dhe transportimit të lehtë ...

 • Y-ton

  Sinocleansky siguron ton-Y (Y-cilindër) për gazra me pastërti të lartë, të tilla si SF6, N2, NF3, etj. Cilindrat përdoren gjithashtu gjerësisht për gazrat elektronikë. Me teknologji të lartë, Sinocleansky Y-ton ka marrë TPED ...