+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Tub HP, Skid dhe Rimorkio HP Jumbo

Ti je ketu : home>Produkte>Tub HP, Skid dhe Rimorkio HP Jumbo

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kaskada e cilindrave Jumbo

Teknologji e rrotullimit të ngushtë e aplikuar, strukturë e përsosur dhe e besueshme për funksionimin e sigurisë.

Struktura me përmasa të mëdha, më pak valvola, tuba dhe nyje, dhe më pak rrezik për rrjedhje të gazit.

Pastërtia në dizajn dhe strukturë dhe mirëmbajtja në vend.

Shkarkimi i lehtë i lëngut të mbetjeve.

E pajisur me tuba dhe pajisje shtesë, të lehta për funksionim dhe mirëmbajtje.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kaskada e cilindrit jumbo të SinoCleansky prodhohet sipas ISO11120, DOT ose ASME, me raportin e inspektimit (certifikatën) të lëshuar nga BV, LRS, TUV ose palë e tretë ekuivalente ndërkombëtare.

Produktet përdoren gjerësisht për ruajtjen e palëvizshme të palëvizshme, dhe mund të dizajnohen bazuar në kërkesën e hollësishme të klientëve, dhe një gamë e gjerë e mjedisit mbushës përfshijnë CNG dhe gazra të ndryshëm industrialë si Argoni, Azoti, Heliumi, Hidrogjeni, Gazi i Pastruar etj.

Kaskada mund të jetë dy cilindra, tre cilindra, katër cilindra dhe pesë cilindra. Nëse mbi gjashtë cilindra, përgjithësisht, mund të projektohet si rreshqitje tubi me kornizë me madhësi ene.

Specifikimet teknike

Lloji tipik për kaskadën me Certifikatën ASME

Tipi

Presioni i punës (MPa)

Kapaciteti i gazit (NM)3)

Pesha e mbushjes (kg)

Pesha e cilindrit (kg)

Pesha maksimale (kg)

dimension

(Mm)

GPR06-7800-GJQ-25

24.8

2437

1754

18720

22940

7050 * 1400 * 2185

Produkte të personalizuara

Tipi

Presioni i punës (MPa)

Kapaciteti i ujit (M3)

Pesha neto (kg)

Mbushja e mesme

Materiali i cilindrit

 Numri i cilindrit

SCS4420-559-2

25

4.42

5960

ajri i ngjeshur

4130X

 2

SCS8840-559-4

25

8.84

11920

ajri i ngjeshur

4130X

 4

SCS8840-559-4-H2

25

8.84

11920

H2

4130X

 4


Packaging & Shipping

Kaskada e cilindrit jumbo mund të transportohet nga kontejnerë standardë, kontejnerë të sipërm të hapur ose ngarkesë me shumicë bazuar në madhësi. Kaskada e cilindrit do të dorëzohet me mbrojtje të veçantë nëse është në enë.

Raport & Certifikime

Kaskada e cilindrit është me raportin e provës së palës së tretë dhe raportin e detajuar të fabrikës. Raporti i provës së palës së tretë përfshin provën për secilin cilindër dhe provën e ngushtësisë së ajrit. Raporti i fabrikës do të përfshijë Certifikatën e Cilësisë, Manualin e Udhëzimit, Testin Hidraulik, etj.

Raporti i referencës BV:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Si të zgjidhni llojin e duhur?

  Ne kemi një listë ekzistuese produktesh që ju të kontrolloni dhe zgjidhni; Ose mund të na tregoni mediumin tuaj të kërkuar të mbushjes / presionin e punës / kapacitetin e ujit, atëherë ne do të rekomandojmë modelin e përshtatshëm për ju;

 • 02
  Çfarë lloj gazi do të përdorë këtë lloj kaskade?

  Kaskada e cilindrit mund të përdoret për CNG dhe gazra të ndryshëm industrialë si Argon, Azot, Helium, Hidrogjen, Gaz i Pastruar etj.

 • 03
  Po në lidhje me valvulat dhe aksesorët e tjerë të përfshirë?

  Për valvul, ne mund të sigurojmë markë kineze ose markë ndërkombëtare (të tilla si Parker, DK etj.). Për pajisje të tjera, ne mund të sigurojmë një listë që ju të kontrolloni kur blini nga ne.

 • 04
  Cila është garancia?

  Brenda 18 muajve nga data e dërgesës ose brenda 12 muajve pas instalimit (merrni periudhën që mbaron së pari si afat), nën premisën e instalimit dhe përdorimit të duhur, ne ofrojmë shërbim falas të riparimit për dështimet e produkteve. Nëse sasia e porosisë tuaj është e madhe, ne madje mund të dërgojmë inxhinier në ambientet tuaja.

                                       

NA KONTAKTONI