+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Cilindër gazi i aluminit HP seamless

SinoCleansky manufactures aluminum gas cylinder with a wide range, and serves customers in major gas market, including medical gas for life support, beverage gas, industrial gas, high purity gas, specialty gas, etc. Cylinders are manufactured under standard GB11640, EN1975, ISO7866, DOT-3AL etc. SinoCleansky aluminum gas cylinder are the lightweight, corrosion-resistant alternative to conventional steel cylinders, combining weight savings with extended gas cylinder delivery and exceptional strength and durability.

 • Cilindër alumini me gaz industrial

  SinoCleansky siguron një gamë më të gjerë të cilindrave të gazit me alumin të gazit Industrial me performancë të lartë që prodhohen kryesisht nën standardet standarde EN1975 dhe DOT-3AL, GB dhe ISO. Kapaciteti popullor i ujit është ...

 • Cilindër alumini oksigjeni mjekësor

  SinoCleansky siguron një gamë të gjerë të cilindrave të gazit të aluminit oksigjen mjekësor që prodhohen kryesisht nën standardet EN1975 dhe DOT-3AL, GB dhe ISO. Kapaciteti popullor i ujit është nga 2L në 21.4L, më i madhi ...

 • Cilindër alumini me gaz

  SinoCleansky siguron lloje të shumta të cilindrave të gazit të pijeve të aluminit. Përdoret kryesisht për klasën ushqimore CO2. Kapaciteti popullor i ujit është 13.4L, presioni i punës duke përfshirë 12.4MPa, 20MPa, etj ...

 • Cilindër i veshur me alumin për gazra specialiteti

  Cilindrat e aluminit të veshur me SinoCleansky janë rezistencë ndaj korrozionit të forcës së sipërfaqes së brendshme. Shtë zgjedhja e parë për të mbushur dhe mbushur lloje të ndryshme të gazrave specialiteti, gazra me pastërti të lartë, gazra të kalibrimit etj.