+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër alumini me gaz

Materiali: aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

Trajtimet e brendshme: rezistenca ndaj korrozionit.

Pesha: 40% ulje peshe sesa cilindrat e çelikut.

Linja me diapazon të gjerë: Diametri i jashtëm: 89 mm - 250 mm Kapaciteti i ujit: 0.5 L - 50L Presioni i punës: 12.4 MPa, 13.9 MPa, 15MPa, 15.4MPa, 20MPa, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky sigurojnë lloje të shumëfishta të bombolave ​​të gazit alumini me pije gazi. Përdoret kryesisht për CO2 të ushqimit. Kapaciteti i popullarizuar i ujit është 13.4L, presion pune duke përfshirë 12.4MPa, 20MPa, etj.

Pastrimi: Cilindrat sigurohen të pastër komercialisht.

Cilindrat e aluminit Sinocleansky janë alternativa e lehtë, rezistente ndaj korrozionit ndaj cilindrave konvencionale të çelikut, duke kombinuar kursime dramatike në peshë me shpërndarjen e cilindrave të gazit të zgjatur dhe forcë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Specifikimet teknike

Cilindër alumini me gaz pije Llojet popullore

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

PIKA-3AL

LWH203-13.4L-12.4MPa

(C020 / B20)

203 mm

13.4 L

12.4 MPa

EN1975

LWH204-13.4L-20MPa

204 mm

13.4 L

20 MPa

Packaging & Shipping

Cilindrat mund të paketohen me kuti kartoni çdo cilindër, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike report raportin e provës së palëve të treta etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë për këtë lloj cilindri?

  Cilindri i aluminit me pije gazi është prodhim i aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë 6061.

 • 02
  Po në lidhje me fushën e popullarizuar që përdor këtë lloj cilindri?

  Cilindri prej alumini i pijeve është përqendruar në shërbimin e pijeve. Idealshtë ideale për të ruajtur CO2 të gradës ushqimore për birra komerciale që shpërndajnë birra, lager, musht, stout dhe pije të gazuara të gazuara.

NA KONTAKTONI