+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër alumini oksigjeni mjekësor

Materiali: aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

Trajtimet e brendshme: rezistenca ndaj korrozionit.

Pesha: 40% ulje peshe sesa cilindrat e çelikut.

Linja e gjerë:

Diametri i jashtëm: 89 mm - 250 mm

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 50L

Presioni i punës: 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa, 20MPa, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky sigurojnë një gamë të gjerë cilindrash gazi alumini oksigjeni mjekësor që prodhohen kryesisht nën standardet EN1975 dhe DOT-3AL, GB dhe ISO. Kapaciteti i popullarizuar i ujit është nga 2L në 21.4L, kapaciteti më i madh i ujit mund të jetë 50L, presion pune duke përfshirë 13.9MPa, 15MPa, 15.3MPa, 20MPa, etj.

Përdorimi: choiceshtë zgjedhje ideale për terapi oksigjeni në shtëpi, shërbime mjekësore emergjente dhe kujdes para-spitalor, si dhe spitale, shtëpi pleqsh dhe institucione të tjera mjekësore.

Specifikimet teknike

Cilindër alumini oksigjen mjekësor

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN1975

EN111mm-2.0L-20MPa

111 mm

2 L

20 MPa

EN1975

EN203mm-12.0L-15MPA

203 mm

12 L

15 MPa

EN1975

EN250-50.0L-20MPA

250 mm

50 L

20 MPa

PIKA-3AL

M009

111 mm

1.7 L

2015Psi

PIKA-3AL

MD15

111 mm

2.8 L

2015Psi

PIKA-3AL

ME24

111 mm

4.6 L

2015Psi

PIKA-3AL

M060

184 mm

10.7 L

2219Psi

PIKA-3AL

M122

203 mm

21.4 L

2219Psi

Packaging & Shipping

Cilindrat mund të paketohen me kuti kartoni çdo cilindër, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike report raportin e provës së palëve të treta etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë për këtë lloj cilindri?

  Cilindri alumini mjekësor i oksigjenit është prodhim i aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

 • 02
  Po në lidhje me fushën e popullarizuar që përdor këtë lloj cilindri?

  Cilindri alumini i oksigjenit mjekësor është i përkushtuar për kujdesin mjekësor. Zakonisht përdoret në terapinë e oksigjenit në shtëpi, shërbimet e urgjencës mjekësore etj.

 • 03
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Për porositë e blerjes me shumicë, zakonisht duhen 4-6 javë për të përfunduar prodhimin.

NA KONTAKTONI