+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi pa çelik HP

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi pa çelik HP

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Cilindër gazi pa çelik HP

With the world class equipment and advanced technical process, SinoCleansky can produce Large, medium, small sizes high pressure seamless cylinders which range from 13.9Mpa-30Mpa in working pressure, 2L-150L in water liter. “SinoCleansky” brand seamless steel cylinders have reliable quality, clear stamping, consistent height and elegant appearance. SinoCleansky’s cylinder has been exported to over 40 countries and areas all over the world.

 • Cilindër i aprovuar TPED i shpuar me monedha

  Cilindri i gazit SinoCleansky Billet-Pierced është prodhuar sipas standardit ISO9809. Miratimi i TPED, me raportet e testit ndërkombëtar të palëve të treta TUV.

 • ISO9809 cilindër tub-spun

  SinoCleansky ofron të gjitha llojet e cilindrave të gazit të çelikut. ISO9809 cilindri standard tub-rrotull eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë ...

 • Cilindër EN ISO9809 (TPED)

  Cilindri i gazit SinoCleansky EN ISO9809 është prodhuar në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin EN ISO9809, Miratimin TPED, dhe me shenjën π në cilindër ...

 • Cilindër DOT

  Cilindri i gazit SinoCleansky DOT është prodhuar sipas standardit DOT-3AA. Ky cilindër standard është kryesisht për tregun e Amerikës së Jugut dhe Amerikës së Veriut, me raportet e provave ndërkombëtare të palëve të treta ...

 • GB5099 cilindër

  SinoCleansky ofron lloje të shumta të cilindrave të gazit çeliku GB5099. Cilindra standarde çeliku GB5099 pranohen gjerësisht nga klientët në të gjithë botën, përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore ...