+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi pa çelik HP

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi pa çelik HP

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër i aprovuar TPED i shpuar me monedha

Cilindër i shpuar me shufër.

Standardi ISO9809 i aprovuar.

Miratimi i TPED me shenjën PI.

Certifikuar autoriteti ndërkombëtar i inspektimit.

Presion super i lartë pune 30Mpa.

Zbatohet për oksigjen, azot, argon, CO2 etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i gazit SinoCleansky Billet-Pierced është prodhuar sipas standardit ISO9809. Miratimi i TPED, me raportet e provave të palëve të treta ndërkombëtare TUV.

Cilindrat përdoren gjerësisht për Oksigjen (O2), Azot (N2), Argon (Ar), Dioksid karboni (CO2), Helium (Ai), Oksid azotik (N2O), Hidrogjen (H2) dhe kështu me radhë, i cili mbulon industriale, sektorët e zjarrfikjes, energjisë, mjekësisë, ndërtimit të qytetit dhe sektorëve të tjerë.

Specifikimet teknike

Cilindër popullor me shpime billet

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

ISO9809

OD229-20-40L

229 mm

40 L

20 MPa

ISO9809

OD229-20-50L

229 mm

50 L

20 MPa

EN ISO9809

OD232-23-47L

232 mm

47 L

23 MPa

ISO9809

OD229-30-50L

229 mm

50 L

30 MPa

EN ISO9809

OD267-20-80L

267mm

80L

20 MPa

ISO9809

OD267-30-80L

267mm

80L

30 MPa

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike dhe raportin e provës TUV për aprovimin e TPED, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë për këtë lloj cilindri?

  Cilindri i shpuar në shufër është prodhim nga shufër çeliku, por jo tub çeliku.

 • 02
  Çfarë lloj gazi do të përdorë këtë lloj cilindri?

  Cilindri i shpuar në shufër mund të përdoret për gazin industrial, të tilla si oksigjeni, azoti, argoni, etj. Veçanërisht, cilindri mund të përdoret për Hidrogjenin.

 • 03
  Po në lidhje me fushën e popullarizuar që përdor këtë lloj cilindri?

  Një nga fushat më të njohura për cilindrin e shpuar në shufër është shuarja e zjarrit. Veçanërisht për cilindrin 80L 300bar, i cili mund të ngarkojë më shumë agjent zjarrfikës CO2.

NA KONTAKTONI