+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi pa çelik HP

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi pa çelik HP

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër EN ISO9809 (TPED)

Standardi EN ISO9809 i aprovuar.

Miratimi i TPED me shenjën PI.

Autoriteti ndërkombëtar i inspektimit i certifikuar TUV.

Presion super i lartë pune 30Mpa.

Zbatohet për oksigjen, azot, argon, CO2 etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i gazit SinoCleansky EN ISO9809 prodhohet në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin EN ISO9809, Miratimin TPED dhe me shenjën π në cilindër. Cilindrat janë me raportet e provave të palëve të treta ndërkombëtare TUV. Si produkt i nivelit të lartë, ky cilindër tip përdoret gjerësisht në tregun evropian dhe plotëson kërkesa më të larta.

Cilindrat përdoren gjerësisht për Oksigjen (O2), Azot (N2), Argon (Ar), Dioksid karboni (CO2), Helium (Ai), Oksid azotik (N2O), Hidrogjen (H2) dhe kështu me radhë, i cili mbulon industriale, sektorët e zjarrfikjes, energjisë, mjekësisë, ndërtimit të qytetit dhe sektorëve të tjerë.

Dhe cilindrat përfshijnë cilindrat e tubuar, gjithashtu cilindrin e shpuar në billet.

Specifikimet teknike

Cilindri popullor EN ISO9809 (TPED)

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike dhe raportin e provës TUV për aprovimin e TPED, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për cilindrat e këtij lloji?

  Cilindri është produkt i nivelit të lartë me raportin e provës së palës së tretë. Dhe për disa lloje cilindrash, presioni i punës mund të jetë 300bar, gjë që lejon që cilindrat të ngarkojnë më shumë gazra.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, në tregun evropian, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft me paletë.

 • 03
  Po në lidhje me aplikimin për cilindrat?

  Cilindrat mund të përdoren gjerësisht për gaz mjekësor, saldim & prerje, shuarje zjarri etj.

NA KONTAKTONI