+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi pa çelik HP

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi pa çelik HP

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

GB5099 cilindër

Zhurma e madhe e kapacitetit të ujit.

Vulë e pastër, performancë e mirë.

Shumë lloje të valvulave dhe kapakëve.

Zbatohet për oksigjen, azot, argon, CO2 etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron lloje të shumëfishta të bombolave ​​të gazit çeliku GB5099. Cilindrat standardë GB5099 të çelikut pranohen gjerësisht nga klientët në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Azinë Jugore, etj., Me raport të hollësishëm të provës së fabrikës si sigurim të cilësisë.

Cilindrat përdoren gjerësisht për Oksigjen (O2), Azot (N2), Argon (Ar), Dioksid karboni (CO2), Helium (Ai), Oksid azotik (N2O), Hidrogjen (H2) dhe kështu me radhë, i cili mbulon industriale, sektorët e zjarrfikjes, energjisë, mjekësisë, ndërtimit të qytetit dhe sektorëve të tjerë.

Specifikimet teknike

GB5099 cilindër

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB5099

WMA140-15-10L

140 mm

10 L

15 MPa

GB5099

WMA219-15-40L

219 mm

40 L

15 MPa

GB5099

WMA232-15-47L

232 mm

47 L

15 MPa

GB5099

WZA267-15-68L / 67.5L

267 mm

67.5 L / 68 L

15 Mpa

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidrostatike.

Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga GB5099 std, të cilat përfshijnë: Testin e përbërjes kimike; Testet fizike si Testi i Rezistencës në Tension; Testi i forcës së rendimentit, testi i vlerës së ndikimit; Test Burst, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë për këtë lloj cilindri?

  Cilindri GB5099 prodhohet nga tub çeliku. Materiali si 37Mn, 34CrMo4, etj.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 1400 copë për 10L, 480 copë për 40L, 410 copë për 47L dhe 245 copë për 68L.

NA KONTAKTONI