+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër gazi pa çelik HP

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër gazi pa çelik HP

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

ISO9809 cilindër tub-spun

Zhurma e madhe e kapacitetit të ujit.

Vulë e pastër, performancë e mirë.

Shumë lloje të valvulave dhe kapakëve.

Zbatohet për oksigjen, azot, argon, CO2 etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron të gjitha llojet e bombolave ​​të gazit të çelikut. Cilindri standard i tubave ISO9809 eksportohet gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj. Kapaciteti popullor i ujit është nga 2L në 68L, presioni i punës është kryesisht 150bar, 200bar dhe 250bar.

Cilindrat përdoren gjerësisht për Oksigjen (O2), Azot (N2), Argon (Ar), Dioksid karboni (CO2), Helium (Ai), Oksid azotik (N2O), Hidrogjen (H2) dhe kështu me radhë, i cili mbulon industriale, sektorët e zjarrfikjes, energjisë, mjekësisë, ndërtimit të qytetit dhe sektorëve të tjerë.

Specifikimet teknike

Cilindër i njohur me tuba ISO9809

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

ISO9809

WMA140-15-10L

140 mm

10 L

15 MPa

ISO9809

WMA219-15-40L

219 mm

40 L

15 MPa

ISO9809

WMA232-15-47L

232 mm

47 L

15 MPa

ISO9809

OD232-20-50L

232 mm

50 L

20 MPa

ISO9809

OD267-15-68L

267 mm

68 L

15 MPa

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidrostatike.

Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga ISO9809 std, të cilat përfshijnë: Testin e përbërjes kimike; Testet fizike si Testi i Forcës në Tension; Testi i forcës së rendimentit, testi i vlerës së ndikimit; Test Burst, etj

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë për këtë lloj cilindri?

  Cilindri ISO9809 prodhohet nga tub çeliku. Materiali si 37Mn, 34CrMo4, etj.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 1400 copë për 10L, 480 copë për 40L, 350 copë për 50L dhe 245 copë për 68L.

 • 03
  Po në lidhje me fushën e popullarizuar që përdor këtë lloj cilindri?

  Cilindrat tanë u shërbejnë klientëve në të gjithë botën, duke përfshirë fabrikat e gazit, shpërndarësit e gazit dhe kështu me radhë, të përdorura gjerësisht për industri, zjarrfikës, mjekësor, etj.

NA KONTAKTONI