< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Zgjidhje inxhinierike e gazit industrial

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Zgjidhje inxhinierike e gazit industrial

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Stacioni i Rigazifikimit dhe Mbushjes së Gazeve Industriale

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Procesi i rigazifikimit dhe stacionit të mbushjes së gazeve industriale

Sistemi kriogjenik i mbushjes së gazit të lëngshëm dhe rrjedha e sistemit të furnizimit kolektiv të gazit (për një rezervuar depozitimi kriogjenik nga sistemi i mbushjes me presion të lartë dhe sistemi kolektiv i furnizimit me gaz kriogjenik).

imazh

Shembull rrjedhjeje për pompën e lëngshme kriogjenike të ndërmjetme

imazh

NA KONTAKTONI