< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Gazet industriale

Ti je ketu : home>Aplikime>Gazet industriale

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Gazrat me shumicë

Gama e gjerë e produkteve.

Zgjidhja me një ndalesë.

Standard ndërkombëtar.

Raporti i provës së palës së tretë.

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron zgjidhje teknike për transportimin dhe magazinimin e gazit me shumicë.

Veçanërisht për oksigjenin, azotin, argonin, CO2, dhe gjithashtu për hidrogjenin, heliumin, etj.

Ne mund të sigurojmë:

Kontejner tubi me presion të lartë

Rezervuari kriogjenik ISO

Tanker kamionësh Cryogenic

Rezervuari kompakt i kriogjenit

NA KONTAKTONI