< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Gazet industriale

Ti je ketu : home>Aplikime>Gazet industriale

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Gazrat e zakonshëm

Gama e gjerë e produkteve.

Zgjidhje me një ndalesë për pajisjet industriale të gazit.

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguron një gamë të madhe të produkteve për gazrat e zakonshëm, të tilla si cilindri dhe rezervuari. 

Veçanërisht për oksigjenin, azotin, argonin, CO2, dhe gjithashtu për hidrogjenin, heliumin. acetilen etj.

Ne mund të sigurojmë:

Cilindër gazi pa çelik HP

Cilindër gazi i aluminit HP seamless

Cilindër acetileni

Cilindër Cryogjenik

Rezervuari për ruajtjen Cryogjenike

NA KONTAKTONI