< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Gazet industriale

Ti je ketu : home>Aplikime>Gazet industriale

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Gazrat me pastërti të lartë

Pastërtia e gazit 99.999%.

Gama e madhe e produktit.

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Sinocleansky siguron pajisjet e gazit të nivelit të lartë për Gazrat me Pastërti të Lartë.

Pastërtia e gazit është më e lartë se 99.999%, dhe veçanërisht për Heliumin, Hidrogjenin, SF6 dhe të tjerët.

Ne furnizojmë

cilindri i aluminit;

cilindri Y me kapacitet të madh 

Si shtesë, Sinocleansky gjithashtu mund të sigurojë kompresorin e diafragmës për gazrat me pastërti të lartë

NA KONTAKTONI