< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Gazet industriale

Ti je ketu : home>Aplikime>Gazet industriale

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Zgjidhje inxhinierike e gazit industrial

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

SinoCleansky është një kompani profesionale e pajisjeve të gazit me ekspertizë në gazin industrial, duke ofruar një zgjidhje me një ndalesë me spektër të gjerë të bombolave ​​të gazit, enë tubi jumbo, pajisje kriogjenike, si dhe shërbim të personalizuar.

Për klientët profesionistë, SinoCleanky merr përvojën e saj industriale dhe ekspertizën e teknologjisë për të ofruar zgjidhje teknike të shkëlqyera të personalizuara. 

duke përfshirë:

Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Stacioni i Rigazifikimit dhe Mbushjes së Gazeve Industriale

Pompat e lëngshme të azotit me presion të lartë të montuara në automjet

Dhe kështu me radhë

Për Njësinë e Ndarjes së Ajrit ASU, përfshin:

Ndarja e ajrit të vogël dhe të mesëm

Pajisjet e azotit të pastër

Pajisjet e adsorbimit të presionit të ndryshueshëm

微 信 图片 _20201119154150


NA KONTAKTONI