+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rrëshqitje pompë LNG

Ti je ketu : home>Produkte>Rrëshqitje pompë LNG

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Lëngjet e pompës L-CNG

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Sistemi i trungut të pompës L-CNG përfshin:

Pompa reciproke me presion të lartë L-CNG (njëra është në shërbim dhe tjetra është për qëllim gatishmërie ose të dyja ato përdoren njëkohësisht), valvula pneumatike, sistemi i instrumenteve, sistemi elektronik, tubacioni i izolimit termik, korniza e paketimit dhe makina për mbushjen e gazit CNG, etj. Izolimi në vend është i thjeshtë dhe i përshtatshëm, ajo që duhet të bëni është lidhja e tubacionit të hyrjes së lëngut, tubacionit të kthimit të ajrit, tubacionit të daljes së lëngut, kabllit të kontrollit dhe ajrit të instrumentit.

 Rrjedhja: 500-5000L / H (gjendje e lëngët)

 Presioni maksimal i daljes: 27.5MPa

imazh

imazh


NA KONTAKTONI