+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rrëshqitje pompë LNG

Ti je ketu : home>Produkte>Rrëshqitje pompë LNG

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Lëngjet e pompës LNG

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Sistemi i trungut të pompës LNG përfshin:

Pompat e zhytura në LNG (përfshirë pishinën e pompës, pompën e vetme, ose pompën e dyfishtë), valvulën e ndalimit pneumatik, përforcuesin e cisternës së magazinimit të avulluesit BOG, sistemin e instrumenteve, sistemin e kontrollit elektronik, tubacionin e izolimit termik, kornizën e paketimit dhe makinën e mbushjes së lëngut LNG, etj. izolimi i faqes është i thjeshtë dhe i përshtatshëm, ajo që duhet të bëni është lidhja e tubacionit të hyrjes së lëngut, tubacionit të kthimit të ajrit, tubacionit të daljes së lëngut, kabllit të kontrollit dhe ajrit të instrumentit. Pasi të mbarojë para-ftohja fillestare e sistemit, sistemi mund të jetë në gjendje gatishmërie për 24 orë; lëngu duhet të mbushet në rast se operohet.

 Rrjedhja: 12-25m³ / H (pompë e vetme)

 Heqja: 140-240m

imazh

imazh

NA KONTAKTONI