+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rivendosja e LNG-së

Ti je ketu : home>Produkte>Rivendosja e LNG-së

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Procesi i rikasifikimit të rikasifikimit të grupit cilindër LNG

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Procesi i rikasifikimit të rikasifikimit të grupit të cilindrave LNG

a) Grupi i cilindrave LNG: për transferimin, ruajtjen dhe furnizimin e LNG.

b) Rrëshqitja periportale e LNG: për mbledhjen e gazit LNG dhe BOG dhe transportuar në gazin e prodhimit të gazifikimit LNG.

Rrëshqitja e prodhimit të gazifikimit LNG: për gazifikimin LNG, nxehtësia komplekse, rregullatori i presionit, matja, plus faull, kështu që pas gazifikimi i gazit natyror në përputhje me kërkesat e përdoruesit të temperaturës konstante, konstante, presionit të vazhdueshëm të daljes.                    

imazh

NA KONTAKTONI