+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rivendosja e LNG-së

Ti je ketu : home>Produkte>Rivendosja e LNG-së

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rigasifikimi dhe Rregullimi i Rrëshqitjes së LNG (përfshijnë matjen dhe aromatimin)

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Rigasifikimi dhe Rregullimi i Rrëshqitjes së LNG (përfshijnë matjen dhe aromatimin)

imazh

 Presioni i punës: 0.2-3.0MPa

 Kapaciteti i vetëm i avulluesit: 100-100000Nm³ / H


NA KONTAKTONI