< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Transporti dhe Magazinimi LNG

Ti je ketu : home>energji>Transporti dhe Magazinimi LNG

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +
Transporti dhe Magazinimi LNG

SinoCleansky ofron zgjidhje të plotë për Transportin dhe Ruajtjen e LNG-së. Nga cilindrat e vegjël te kontejnerët e rezervuarëve ISO SinoCleansky do të jetë furnizuesi juaj i besueshëm. Pajisjet e transportit dhe magazinimit të LNG, nga cilindrat e vegjël deri te kontejnerët e rezervuarit ISO, ato përdoren gjerësisht për stacionin LNG, industrinë, gjenerimin e LNG etj.

 • Kontejner tankesh ISO LNG T75

  Kontejnerët intermodalë të Sinocleansky prodhohen sipas GB150, EN13530, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare, me Certifikatën CSC të Regjistrit të LIoyd, Certifikatën BV dhe Certifikatën CCS ....

 • Cilindër LNG

  SinoCleansky standard GB GB Dewar Flask për LNG është një lloj i vakumit të lartë të tërhequr, me shumë shtresa izoluese të nxehtësisë enë e lëngshme kriogjenike e lëvizshme e cila mund të aplikohet për të ruajtur, transportuar produktet e gazit të lëngshëm, të tilla si LNG ...

 • Rezervuari LNG

  Për të siguruar pajisje me performancë të lartë, Sinocleansky bën një seri provash të rrepta, duke përfshirë procesin automatik të saldimit, rrezet X dhe testet tejzanor, prodhimin dhe testimin e vakumit ....

 • Tanker LNG kamionësh

  Sinocleansky LNG Lonry Tanker përmban kapacitet të madh, peshë të ulët vetjake të automjetit me kosto të ulët të funksionimit dhe pak shpejtësi avullimi që e bën veten të popullarizuar në të gjithë botën ....

 • Rezervuari Cryogenic LNG Compact

  Karakteristika e izolimit me vakum të lartë me shumë shtresa dhe struktura e mirë-dizajnuar sjell ZERO humbje të lëngshme BARELY ZERO & vakum për kohë të gjatë forcon ....