< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Transporti dhe Magazinimi LNG

Ti je ketu : home>energji>Transporti dhe Magazinimi LNG

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër LNG

Kapaciteti i ujit: 175L - 500L.

Presioni i punës: 1.38Mpa, 1.59Mpa etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky  GB standarde Dewar Flask për LNG është një lloj enë e lëngshme kriogjenike e lëvizshme izoluese e nxehtësisë me shumë shtresa e izoluar me vakum të lartë e cila mund të zbatohet për të ruajtur, transportuar produktet e gazit të lëngshëm, të tilla si LNG

Specifikimet teknike

Cilindër LNG

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB24159

DPL450-175L-1.38MPA

508 mm

175 L

1.38 MPA

GB24159

DPL450-195L-1.38MPA

508 mm

195 L

1.38 MPA

GB24159

DPL450-210L-1.38MPA

508 mm

210 L

1.38 MPA

GB24159

CDP600-450-1.59

/

450 L

1.59 MPA

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me film plastik ose kartoni ose kuti prej druri për mbrojtjen e sipërfaqes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Për llojet e njohura si balonat dewar DPL450-175L / 195L / 210L, zakonisht ato do të transportohen nga enë 20ft, sasia e ngarkimit është rreth 40 deri në 50 copë.

 • 02
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Për një sasi konteineri 20ft, zakonisht duhen 4-6 javë për të përfunduar prodhimin. Por nëse ka stoqe, atëherë koha e dorëzimit mund të jetë rreth 2 deri në 3 javë.

 • 03
  A ka kornizë dhe rrota të disponueshme?

  Po, ne mund të sigurojmë kornizë dhe rrota.

NA KONTAKTONI