< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Transporti dhe Magazinimi LNG

Ti je ketu : home>energji>Transporti dhe Magazinimi LNG

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Tanker LNG kamionësh

Gama e plotë e gjysmë-rimorkio

Standardi i prodhimit: GB, ASME, EN

Kapaciteti: 5M3 - 57M3

Presioni i punës: 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Mesatar: LOX, LIN, LAr, LCO2, LNG

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky furnizimi me kamion kamion që i dedikohet LNG, shasia është opsionale, shërbimi i bërë me porosi është gjithashtu i disponueshëm.

Sinocleansky LNG Lorry Tanker përmban kapacitet të madh, vetë-peshë më të ulët të automjetit me kosto të ulët të funksionimit dhe pak shpejtësi avullimi që e bën veten të popullarizuar në të gjithë botën.

Specifikimet teknike

Tanker LNG kamionësh

Vëllim

5M3 - 57M3

Presioni punës

0.3Mpa, 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Standardi i prodhimit

GB, ASME, EN

Medium

LNG

Packaging & Shipping

Tankeri i kamionëve me shasi do të dorëzohet me fiksim me litarë, të transportuar me shumicë drejtpërdrejt.

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të rezervuarit për ruajtjen e gazit të lëngshëm?

  Zakonisht duhen 3-4 muaj për të përfunduar prodhimin.

 • 02
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj).

NA KONTAKTONI