+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Mjekësor

Medical delivers health, and SinoCleansky delivers medical solution. We provide the world’s most comprehensive range of cylinders for high-pressure containment of O2 (oxygen), N2O and other medical gases, We take special care to ensure that they have smooth, clean internal surfaces, all with lightweight corrosion-resistant performance.