< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër oksigjeni mjekësor alumini

Materiali: aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

Trajtimet e brendshme: rezistenca ndaj korrozionit.

Pesha: 40% ulje peshe sesa cilindrat e çelikut.

Linja e gjerë:

Diametri i jashtëm: 89 mm - 250 mm

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 50L

Presioni i punës: 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa, 20MPa, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguron një gamë të gjerë cilindri me gaz të aluminit pa presion të lartë që prodhohet kryesisht sipas standardeve ISO7866, EN1975, DOT-3AL dhe GB11640. Kapaciteti i ujit është nga 2L në 50L, presion pune kryesisht duke përfshirë 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa dhe 20MPa. Cilindrat përdoren gjerësisht për gaz mjekësor, të tilla si oksigjeni.

Specifikimet teknike

Produktet kryesore për oksigjenin mjekësor:

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN1975

EN111mm-2.0L-20MPa

111 mm

2 L

20 MPa

EN1975

EN203mm-12.0L-15MPA

203 mm

12 L

15 MPa

EN1975

EN250-50.0L-20MPA

250 mm

50 L

20 MPa

PIKA-3AL

M009

111 mm

1.7 L

2015Psi

PIKA-3AL

MD15

111 mm

2.8 L

2015Psi

PIKA-3AL

ME24

111 mm

4.6 L

2015Psi

PIKA-3AL

M060

184 mm

10.7 L

2219Psi

PIKA-3AL

M122

203 mm

21.4 L

2219Psi


Packaging & Shipping

Cilindrat mund të paketohen me kuti kartoni çdo cilindër, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike report raportin e provës së palëve të treta etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë e cilindrit të aluminit?

  Cilindri i gazit me gaz alumini HP është prodhuar nga aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

 • 02
  Po në lidhje me fushën e popullarizuar që përdor këtë lloj cilindri?

  Cilindri i gazit pa alumin HP HP zakonisht përdoret në zona si industriale, mjekësore, pije, etj.

 • 03
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Zakonisht duhen 4-6 javë për të përfunduar prodhimin.

NA KONTAKTONI