< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër kriogjenik për oksigjen mjekësor

Standardet e prodhimit: DOT-4L, EN1251, GB (standardi kinez), etj.

Kapaciteti i ujit: 175 L - 500L

Presioni i punës: 1.37Mpa, 1.59Mpa, 2.02Mpa, 2.3Mpa, 2.4Mpa, 2.88Mpa, 3.45Mpa etj.

Për oksigjenin mjekësor, oksigjen të lëngshëm LOX

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Një gamë e gjerë modelesh SinoCleansky ofrojnë gjithçka që ju nevojitet për të transportuar, ruajtur dhe shpërndarë gazra të lëngshëm në mënyrë të sigurt dhe të sigurt.

Features produktit

1. Teknologjia: izolim me shumë shtresa me vakum të lartë

2. Aplikimi: LOX, LIN, LAR, LCO2, LNG ruajtje dhe transport, veçanërisht për oksienë mjekësore.

3. Standard: DOT-4L, EN1251, GB24159, ASME,dhe standarde të tjera ndërkombëtare

Super izolim me performancë të lartë

Humbja minimale e avullit të produktit

Magazinimi dhe transporti i përshtatshëm

Spiralët e avullimit të personalizuar sigurojnë shpejtësi konstante të rrjedhjes së gazit


图片 3

Specifikimet teknike

Standardet e prodhimit: DOT-4L, EN1251, GB (standardi kinez), etj.

Kapaciteti i ujit: 175 L - 500L

Presioni i punës: 1.37Mpa, 1.59Mpa, 2.02Mpa, 2.3Mpa, 2.4Mpa, 2.88Mpa, 3.45Mpa etj

Llojet tipike (vertikale):

GB24159

DPL450-175L/195L/210L-1.37Mpa

GB24159

DPL450-175L/195L/210L-2.3Mpa

GB24159

DPL450-175L/195L/210L-2.88Mpa

GB24159

DPL450-175L/195L/210L-3.45Mpa

GB24159

DPL450-232L-1.37Mpa

GB24159

DPL450-232L-3.45Mpa

EN1251

EN160HP (175L-2.4Mpa)

EN1251

EN180HP (197L-2.4Mpa)

EN1251

EN200HP (216L-2.4Mpa)

PIKA-4L

CT160HP (175L-2.02Mpa)

PIKA-4L

CT180HP (195L-2.02Mpa)

PIKA-4L

CT200HP (205L-2.02Mpa)

PIKA-4L

CT240HP (250L-2.02Mpa)


 Lloje të njohura me kapacitet të madh(Vertikale / Horizontale sipas dëshirës):

 

GB24159

DPL700-410L-1.37Mpa Vertikale

GB24159

DPL700-500L-1.37Mpa Vertikale

GB24159

DPL700-410L-2.3Mpa Vertikale

GB24159

DPL710-500L-2.3Mpa Vertikale

GB24159

DPW650-410L/499L-1.59Mpa Horizontale

GB24159

DPW650-499L-2.5Mpa Horizontale

GB24159

DPW650-499L-3.45Mpa Horizontale


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me film plastik ose kartoni ose kuti prej druri për mbrojtjen e sipërfaqes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës. Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga GB24159 std, të cilat përfshijnë: testin e përbërjes kimike, inspektimin radiografik, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ

ul>

 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Për llojet e njohura si balonat dewar DPL450-175L / 195L / 210L, zakonisht ato do të transportohen nga enë 20ft, sasia e ngarkimit është rreth 50 copë.

 • 02
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Për një sasi konteineri 20ft, zakonisht duhen 4-6 javë për të përfunduar prodhimin. Por nëse ka stoqe, atëherë koha e dorëzimit mund të jetë rreth 2 deri në 3 javë.

 • 03
  A ka kornizë dhe rrota të disponueshme?

  Po, ne mund të sigurojmë kornizë dhe rrota.

NA KONTAKTONI