< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Tanker Cryogenic Kamion Për Oksigjen Mjekësor

Standardi i prodhimit: GB, ASME

Kapaciteti: 3M3 - 57M3

Presioni i punës: 0.3Mpa, 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

E mesme: Oksigjeni mjekësor LOX

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Tanker me kamion me madhësi të bërë me porosi pa shasi

SinoCleansky siguron një pjesë të ngarkimit të cisternës së kamionit pa shasi dhe kokë, pompa është opsionale. Produktet përdoren gjerësisht në ruajtjen dhe transportin stacionar të oksigjenit mjekësor. Ndërkohë, ata kanë kaluar certifikatën ndërkombëtare të miratimit siç janë ASME dhe GB etj. 

Pavarësisht nga madhësia e pjesës së ngarkimit të anijes me kamionë, shërbimi i bërë me porosi nga Sinocleansky do t'ju kënaq gjithmonë.

SinoCleansky gjithashtu siguron Gjysmë-rimorkio Cryogenic për Gazin Industrial, veçanërisht për oksigjenin mjekësor LOX.

01


Specifikimet teknike

Gama e plotë e tankerëve të kamionëve

Standardi i prodhimit: GB, ASME, EN

Kapaciteti: 3M3 - 57M3.

Presioni i punës: 0.3Mpa, 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Mesatar: oksigjen mjekësor LOX

Tanker Cryogenic Lorry për oksigjen mjekësor

Izolimi: Izolim me shumë shtresa me vakum të lartë.

Vëllimi: 792- 5283gal / 3M3-20M3

MAWP: 0.3Mpa, 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Mesatar: oksigjen mjekësor LOX

Sistemet e Dorëzimit MicroBulk (me pompë dhe njehsor) 

Izolimi: Izolim me shumë shtresa me vakum të lartë.

Vëllimi: 1057-5283 gal / 4-20M3

Presioni shkarkues: 0.8-3.5Mpa / 0.8-1.6Mpa

Mesatar: oksigjen mjekësor LOX

Ne ofrojmë një pjesë të ngarkimit të cisternës së kamionit, pa shasi dhe kokë

Gjysmë-rimorkio kriogjenike për oksigjenin mjekësor LOX

NO

NAME

LOX Gjysmë-rimorkio

1

Modeli Nr

SCS-GB-27.39M3-0.3MPA

2

Vëllimi total

27.39M3

3

Vëllimi efektiv

25.47M3

4

Presioni punës

0.3Mpa

5

Duke ngarkuar të Mesme

LOX

6

Kodi i projektimit

GB (Standardi Kinez)


Materiali kryesor

Anije e Brendshme

S30408

7

Anija e jashtme

Q345R

8

Temperatura e Projektimit

‐196/50

9

Lloji i izolimit

Izolues me shumë shtresa me vakum të lartë

10

Pesha totale neto

10940 KG

11

përmasat

12065x2520x3455mm

 

Packaging & Shipping

Do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë, ose do të transportohet me shumicë direkt.

Raport & Certifikime

Depozita e kamionit do të dorëzohet me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidraulike, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.


FAQ
 • 01
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të rezervuarit për ruajtjen e gazit të lëngshëm?

  Zakonisht duhen 3-4 muaj për të përfunduar prodhimin.

 • 02
  Çfarë lloj gazi do të përdorë këtë rezervuar magazinimi?

  Rezervuarët e magazinimit përdoren gjerësisht për LNG dhe gaz tjetër të lëngshëm industrial përfshirë LOX / LIN / LAr ​​etj.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj).

NA KONTAKTONI