< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kontenier ISO Tank për Oksigjenin Mjekësor

1. Teknologjia: izolim me shumë shtresa me vakum të lartë

2. Aplikimi: LOX, oksigjen mjekësor magazinimit dhe transportit.

3. Standardi: GB150, EN13530, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare

4. Certifikata CSC e Regjistrit LIoyd, Certifikata BV dhe Certifikata CCS  

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kontejnerët ndërmodal Sinocleansky prodhohen sipas GB150, EN13530, ASME dhe standardeve të tjera ndërkombëtare, me Certifikatën CSC të LIoyd's Register, Certifikatën BV dhe Certifikatën CCS, dhe ofrojnë një ndërtim të fortë, të qëndrueshëm me një sistem izolimi shumë efikas për kohë maksimale të mbajtjes.

Mallrat përdoren gjerësisht për të transportuar lëngje kriogjenike me shumicë - veçanërisht për oksigjenin mjekësor LOX - në të gjithë botën me anije, hekurudhë ose rrugë. Kontejnerët tanë ISO janë të disponueshëm në një gamë të gjerë presionesh pune nga 0.8-2.4MPa.

1567145305845232


Specifikimet teknike

standard

Numri i tipit

Mjedisi mbushës

Presionin e punës

Kapaciteti i ujit

material

Anije e brendshme / e jashtme

ASME

TCSCS-D22C (T75-20FT-8BAR)

LOX / LIN / LAr

0.8MPa

21.7 M3

SA-240M 304/Q345R

ASME

TCSCS-D21DB (T75-20FT-16BAR)

LOX / LIN / LAr

1.6MPa

21 M3

SA-240M 304/Q345R

ASME

TCSCS-D21D (T75-20FT-16BAR)

LOX / LIN / LAr ​​/ LNG / LC2H4 / LC2H6

1.6MPa

21 M3

SA-240M 304/Q345R

ASME

TCSCS-D21EB (T75-20FT-22BAR)

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / LN2O

2.2MPa

21 M3

SA-240M 304/Q345R

EN13530

TCSCS-D22D (T75-20FT-18BAR)

LOX / LIN / LAr

1.8MPa

21.7 M3

1.4315 / Q345R

EN13530

TSCSC-D22B (T75-20FT-18BAR)

LOX / LIN / LAr ​​/ LNG / LN2O / LC2H4 / LC2H6

1.8MPa

21.7 M3

1.4315 / Q345R

EN13530

TCSCS-D22E (T75-20FT-18BAR)

LOX / LIN / LAr ​​/ LN2O

1.8MPa

21.7 M3

1.4315 / Q345R

EN13530

TCSCS-A21A (T75-20FT-22BAR)

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / LNG

LN2O / LC2H4 / LC2H6

2.2MPa

21.4 M3

1.4315 / Q345R


Packaging & Shipping

Enë është me numër kontejner dhe dërgohet direkt.

Raport & Certifikime

Kontejnerët janë me Certifikatën e Inspektimit të Produktit, Vizatimin e Asamblesë së Përgjithshme, Skemën e Diagramit të Rrjedhës së enëve të rezervuarit, Manualin e Përdorimit, Certifikatën e llogaritjes së Forcës etj., Certifikatën e CSI-së së Regjistrit të palës së tretë LIoyd's

Certifikata e referencës LRS CSC:

E-mail <a href = "maito:[email mbrojtur]"style =" text-decoration: nënvizo; font-size: 16px; ">[email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Si te zgjidhni produktin e duhur?

  Pls tregojnë parametrat e kontejnerit që ju nevojiten, përfshirë standardin e prodhimit, presionin e punës, mjedisin mbushës (vetëm një lloj mediumi ose mjedisi të ndryshëm), pls gjithashtu tregojnë sasinë që ju nevojitet. Zakonisht ne mund të sigurojmë 8-18bar presion pune për lëngun e zakonshëm gaz industrial, dhe 22bar për LCO2. Madhësia përfshirë 20ft dhe 40ft.

 • 02
  Çfarë lloj mediumi mund të ruhet?

  LOX, LIN, LAr, LNG, LCO2, LN2O

 • 03
  Çfarë standardi dhe Certifikate prodhimi mund të ofroni?

  Standardi i prodhimit përfshirë EN, ASME, GB dhe ne gjithashtu sigurojmë Certifikatën CSC të Regjistrimit të LIoyd dhe Certifikatën CCS.

 • 04
  Cilat janë aksesorët e produkteve tuaja?

  Ne mund të sigurojmë valvola të Kinës dhe valvola ndërkombëtare. Dhe ne do të sigurojmë listën e valvulave pasi të konfirmohet. Për më tepër, pompë është opsionale. Ne mund të sigurojmë pompë Smith, pompë France Cryostar ose pa pompë, çmimi është i ndryshëm.

NA KONTAKTONI