+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuar Microbulk për oksigjen mjekësor

Popular size for medical oxygen use:

Water capacity: 2000L, 3000L, 5000L,

Presioni i punës: 16bar

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Rezervuarët mikrobllok SinoCleansky ofrojnë një zgjidhje më të mirë të shpërndarjes së gazit të lëngshëm nga fundi në fund, duke zëvendësuar të gjitha bombolat e kushtueshme të gazit. Përmirëson shumë transportin, karikimin dhe ruajtjen e gazit. Një zgjidhje ideale për klientët me madhësi të mesme në industri, mjekësi, prerje, laborator etj.

Më i besueshëm, i sigurt, efikas dhe ekonomik, krahasuar me bombola gazi me presion të lartë dhe balonë dewar.  

Performanca superiore: kapacitet më i madh, periudhë më e gjatë e ruajtjes, shpejtësi më e lartë e rrjedhës, ngritje e shpejtë e presionit. Isshtë zgjidhja më e mirë dhe e vetme për prerjen tuaj me lazer të metaleve të trasha!

Të gjitha modelet për zgjedhjen tuaj: kapaciteti 1000L, 2000L, 3000L, 5000L; Presion pune 16bar, 25bar, 35bar.

Përfitimet e tankeve mikrobullumbare SinoCleansky:

Shtë një zgjidhje mbushëse në vend për përdoruesit e bombolave ​​të gazit.

Humbja e ngarkesës është e ulët apo edhe zero.

Koha më e gjatë e mbajtjes së gazit të lëngshëm.

Cilësia e jashtëzakonshme termike siguron shumë pak humbje të gazit.

Shpejtësia e rritjes është e shpejtë dhe rrjedha e gazit është e madhe.

Rimbushje e shpejtë për të kursyer kohë dhe për të ulur kostot.

Presione të shumëfishta, vëllime të ndryshme, më shumë zgjedhje.

Valvola marke HEROSE, REGO, pajisje, besueshmëri të lartë.

Gjurmë e vogël, transport i përshtatshëm, instalim i thjeshtë.

Duhet më pak funksionim dhe mirëmbajtje.

图片 1


Specifikimet teknike

standard

Tipi

Vëllimi i ujit

Presioni punës

Gaz mesatar

ASME

Mikrobbulk
M1000

1000L

1.6 MPa

LOX LIN LAr LNG

ASME

Mikrobbulk
H1000

1000L

2.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
V1000

1000L

3.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
M2000

2000L

1.6 MPa

LOX LIN LAr LNG

ASME

Mikrobbulk
H2000

2000L

2.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
V2000

2000L

3.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
M3000

3000L

1.6 MPa

LOX LIN LAr LNG

ASME

Mikrobbulk
H3000

3000L

2.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
V3000

3000L

3.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
M5000

5000L

1.6 MPa

LOX LIN LAr LNG

ASME

Mikrobbulk
H5000

5000L

2.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2

ASME

Mikrobbulk
V5000

5000L

3.5 MPa

LOX LIN LAr LCO2


Packaging & Shipping

Rezervuari Microbulk do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

010

Raport & Certifikime

Rezervuarët dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës dhe raportin e provës së palës së tretë.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.


FAQ
 • 01
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të rezervuarit për ruajtjen e gazit të lëngshëm?

  Zakonisht duhen 2-4 muaj për të përfunduar prodhimin, bazuar në kohën e dorëzimit të lëndës së parë.

 • 02
  Po në lidhje me standardin e prodhimit të disponueshëm?

  Standardi i prodhimit duke përfshirë GB / ASME / EN.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj).

NA KONTAKTONI