< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Mjekësor

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër oksigjeni mjekësor çeliku

Zhurma e madhe e kapacitetit të ujit.

Vulë e pastër, performancë e mirë.

Shumë lloje të valvulave dhe kapakëve.

Zbatohet për oksigjen, azot, argon, CO2 etj.

Standardi ISO9809, TPED, DOT, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron të gjitha llojet e cilindrit të gazit të çelikut. Prodhimet tona janë prodhuar sipas GB5099, ISO9809, EN ISO9809 (TPED), DOT-3AA dhe standardeve të tjera ndërkombëtare. Ne ofrojmë raportet e provave të palëve të treta për cilindrat tanë, siç është TUV.

Cilindrat SinoCleansky përdoren gjerësisht për gazrat mjekësorë, veçanërisht për oksigjenin mjekësor.

Specifikimet teknike

Prodhimi std: GB5099, ISO9809, EN ISO9809 (TPED), DOT-3AA

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 200L

Presioni i punës: 15Mpa, 20Mpa, 23Mpa, 30Mpa

Diametri i jashtëm: 108 mm - 406 mm etj

Cilindër mjekësor

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB5099 / ISO9809

WMA140-15-10L

140 mm

10 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA219-15-40L

219 mm

40 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA232-15-47L

232 mm

47 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA232-20-50L

232 mm

50 L

20 MPa

EN ISO9809

OD232-20-50L

232 mm

50 L

20 MPa

DOT-3AA

225CF

229 mm

43.3 L

2015 psi 


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.  

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidrostatike.

Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga ISO9809 std, të cilat përfshijnë: Testin e përbërjes kimike; Testet fizike si Testi i Forcës në Tension; Testi i forcës së rendimentit, testi i vlerës së ndikimit; Test Burst, etj

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me lëndën e parë të cilindrit të gazit çeliku HP Seamless?

  Lënda e parë kryesisht përfshin 37Mn / 34CrMo4 / 30CrMo & Çelik Billet / Tub çeliku.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 1400 copë për 10L, 480 copë për 40L, 410 copë për 47L dhe 245 copë për 68L.

NA KONTAKTONI